fbpx
Farma Seronada Babkowice – Tradycyjne i naturalne sery, serki i jogurty

Farma Seronada Babkowice – Tradycyjne i naturalne sery, serki i jogurty

Farma Seronada - Facebook
Prawdziwe sery
Farma Seronada Babkowice – Tradycyjne i naturalne sery, serki i jogurty
Prawdziwe sery z Farmy Seronada

Od Mistrza
serowarskiego

Ideą naszej firmy jest poszerzanie świadomości konsumentów oraz dostarczanie im prawdziwych, naturalnych, wykonywanych tradycyjnymi metodami produktów – serów, jogurtów i serków smakowych.

Pomysł dojrzewał latami i dopiero teraz doczekał się realizacji.
Mózgiem przedsięwzięcia jest Mistrz serowarski – Jarosław Marcinowski, dzięki któremu są zachowane najwyższe standardy higieniczne, odpowiednia kolejność procesów i prawidłowa pielęgnacja gotowych produktów. Dlatego nasz asortyment zachwyca walorami smakowymi.

W Październiku 2019 roku we Wrocławiu na “Wielkim SER-wowaniu”, nasz młody Kozak Babkowicki zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Sery dojrzewające” i Grand Prix całego wydarzenia jako „Najlepszy z najlepszych”, mimo tego, że działamy na rynku dopiero od stycznia 2019 🙂 Jest to dowód na olbrzymią wiedzę i doświadczenie naszego serowara, a co za tym idzie, wartą swojej ceny, jakość naszych serów i jogurtów.

Dla kogo produkty
Farmy Seronada?

Przede wszystkim dla nas samych – i dla tych, którzy poszukują prawdziwego jedzenia. Dla tych, którzy potrafią delektować się znakomitymi serami, zwłaszcza spożywanymi wraz z wybornym winem… Na całym świecie najbardziej cenione są sery typu fermier, wytwarzane w produkcji zagrodowej – ręcznie, z mleka surowego (z żywymi bakteriami i z enzymami trawiennymi), tradycyjnymi metodami, bez użycia środków chemicznych. Takie właśnie są Sery Marcinowskie – żywność autorska, wytwarzana w Farmie SERONADA.

Produkujemy sery z mleka owczego, także z koziego i krowiego. Te pierwsze pozyskujemy od własnych owiec, hodowanych ekologicznie. Są to sery twarde, żółte, podpuszczkowe. Wśród naszych serów dużym uznaniem cieszy się także biały, sałatkowy buntz. Zupełnie wyjątkowa natomiast jest nasza ricotta (bezkonkurencyjne białka serwatkowe) i serwitki smakowe – czyli serki na bazie ricotty z różnymi naturalnymi dodatkami. Rewelacją są też aksamitne jogurty owcze lub kozie.

U nas można posmakować również gryczanego chleba na zakwasie serwatkowym, zachwycić się sernikiem na ricotcie i zapoznać się z octem serwatkowym o wyjątkowych walorach. To prawdziwa żywność. Zapraszamy serdecznie.

Seronada - Dla kogo są nasze produkty?