fbpx
Farma Seronada Babkowice – Tradycyjne i naturalne sery, serki i jogurty

Farma Seronada Babkowice – Tradycyjne i naturalne sery, serki i jogurty

Farma Seronada - Facebook
Prawdziwe sery
Farma Seronada Babkowice – Tradycyjne i naturalne sery, serki i jogurty

Rekomendacje

Najlepsi z najlepszych

Rated 5,0 out of 5
30 maja 2024

To jest mistrzostwo smaku! Naprawdę polecam, bo takich serów nigdzie indziej nie dostaniecie. Ricotta, Kozak nie mają sobie równych!

Kasia

Polecam, sery produkowane z pasją

Rated 5,0 out of 5
21 kwietnia 2022

Dnia 24.03 i 21.04. 2022 dwie grupy seniorów tj Sekcja Emerytów i Rencistów przy ZNP w Górze oraz członkowie Górowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Górze wyjechali do Babkowic, gdzie uczestniczyli w Wizycie Studyjnej w Serowni Zagrodowej o nazwie FARMA SERONADA prowadzonej przez Pana Grzegorza Junatowskiego. Mogliśmy posłuchać o produkcji serów, zwiedzić zagrodę, a także zostaliśmy poczęstowani serkami oraz sernikiem na Ricottcie….Walory smakowe produktów nie do opisania, gościnność i przekazanie informacji o swojej pracy, która jest rodzinną pasją, bardzo serdeczna. Każdy mógł także kupić wybrany produkt. Wszyscy w radosnym nastroju spędziliśmy wspólnie czas, nie zabrakło optymizmu, co pozwoliło zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Dziękujemy właścicielom za gościnność i życzymy dalszych sukcesów w swojej działalności, produkcji wspaniałych serów i różnorodnych produktów na bazie mleka.

Urszula B Prezes GUTW i Przewodniczaca SEiR przy ZNP w Górze

Pyszne kozie sery

Rated 5,0 out of 5
5 listopada 2021

Od roku systematycznie kupuję wyjątkowe kozie i owcze ricotty. Przepadam za ich delikatnym smakiem, są to jedne z najlepszych produktów, jakie miałam możliwość jeść. Właściciele Seronady to mili i kompetentni ludzie, pomagają w wyborze produktów i udzielają szczegółowych informacji.

Izabela

Pyszne sery

Rated 5,0 out of 5
5 listopada 2021

Sery ricotta kozie i owcze charakteryzują się lekkim, aksamitnym smakiem. Są wyjątkowym niepowtarzalnym wyrobem. Od wielu miesięcy jestem stałą klientką Farmy Seronada. Właściciele są miłymi i sympatycznymi ludźmi, chętnymi do pomocy przy wyborze produktów. Szczerze polecam zakupy tych przepysznych serów.

Elzbieta

Sery i jogurty

Rated 5,0 out of 5
18 września 2021

Tak jak postanowiłam tak zrobię ! Sery z Seronada uzależniają …. jogurty uzależniają …. słoiczki czekoladka i Smocze ziele- uzależniają ….WNIOSKI sami wyciągnijcie !!!!!

Małgosia